Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Súhlasím
Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.

PS Double

PS Double je špeciálne navrhnuté mikrobiálne hnojivo, podporujúce rast rastlín pre dosiahnutie vyššej úrody a kvality repky olejnej.
Urýchľuje príjem živín pre mladé rastliny. Mikrobiálna zložka napomáha vytvoriť priaznivé pôdne podmienky, čo vedie k lepšiemu počiatočnému vývinu rastlín.
Aplikácia pod pätu

Aplikácia pod pätu

Aplikáciou pod pätu sa mikrobiálna zložka podporujúca rast rastliny dostáva do priameho kontaktu s osivom. Uľahčuje príjem živín, najmä v počiatočnom štádiu vývinu rastliny. Malý rozmer granúl (0,4-0,6mm) napomáha zvyšovať rýchlosť príjmu živín.
Mikrobiálna prídavná látka

Mikrobiálna prídavná látka

Coniothyrium minitans je prirodzená zložka pôdnej mikrofl óry, ktorá pomáha udržiavať mikrobiálnu rovnováhu v pôdach. Vytvára priaznivé pôdne podmienky pre mladé rastliny repky olejnej.

Účinok PS Double v repke olejnej: zvýšenie obsahu oleja až o 60% v porovnaní s neošetrenou kontrolou

Účinok PS Double v repke olejnej: zvýšenie obsahu oleja až o 60% v porovnaní s neošetrenou kontrolou

Certifikovaná kvalita

PS Double obsahuje vysokokvalitné mikrogranulované hnojivo, ako nosič mikroorganizmu. Prísna kontrola kvality PS Double garantuje stabilný počet životaschopných a aktívnych spór Coniothyrium minitans pre dosiahnutie najlepšieho výkonu rastlín.

Priateľský k životnému prostrediu

PS Double nemá negatívny dopad na ľudí, zvieratá a životné prostredie. Je bezpečný pre obsluhu a nevytvára žiadne toxické reziduá v pôde.

Kvalita úrody

Okrem účinku na úrodnosť, PS Double pomáha vytvárať priaznivé pôdne podmienky, čo zvyšuje úroveň zdravotného stavu rastlín a vedie k vyššiemu obsahu oleja.
Mám otázky k produktu