Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Súhlasím
Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.

Melavite

Melavite Melavite Melavite Melavite Melavite Melavite
Tekuté doplnkové krmivá na báze melasy.
ARGOS-F Group výrobca doplnkových krmív pre prežúvavce na báze melasy, zabezpečuje už viac ako 10 rokov spoľahlivú distribúciu na Slovensku ako aj v Českej republike, spojenú s odborným poradenstvom.
Uvedomujeme si, že chovateľ musí dostať objednaný produkt v zodpovednej kvalite, včas, 365 dní v roku. Tieto požiadavky úspešne spĺňame na Slovenskom aj Českom trhu.
Popri už klasických výrobkoch, ako je MelaVite 60 (MV60) Vám ponúkame do pozornosti pri nedostatku energie glycerinový výrobok MelaVite SG95 ako aj MelaVite Urea (MVU) pri nedostatku bielkovín v kŕmnej dávke.
Správny výber produktov určuje krmovinár podniku, samozrejme v prípade potreby zabezpečujeme poradenstvo s tímom našich odborných poradcov.
Pre uľahčenie aplikácie našich výrobkov, zabezpečujeme pre našich odberateľov nádrže a dávkovače prispôsobené ich špecifickým podmienkam. Tieto dávkovacie zariadenia našim partnerom poskytujeme bezplatne počas celého trvania kontraktu.
Garanciou pre výrobu kvalitných doplnkových krmív je kvalitná surovina, hygienické skladovanie, stála kontrola použitých surovín a finálnych produktov, proces výroby, sledovateľnosť od spracovania až po skŕmenie.

Naše TOP Produkty pre

  • Dojnice: MVV, MV60, SG95, SG 4-4-2, MVU, GL80.
  • Hovädzí dobytok na výkrm: MVV, MV60, MVU+G, SG95, GL80.
  • Ošípané - výrobky s vysokým obsahom energie a bielkovín GL80, TreoVite.
  • Pre ovce ponúkame výrobky s vysokým obsahom energie a bielkovín na zimnú prípravu a po rodení. Možnosť odberu aj v IBC kontajneroch s obsahom 1 m3. MVU, MV60.

Nové výrobky - už na trhu

  • Nový bachorový štartér BS Plus - tekuté doplnkové krmivo s obsahom melasy, propylénglykolu, kvasníc, vitamínov a minerálnych látok, používaný pri príznakoch straty chuti, chýbajúcej energie a vápnika ihneď po otelení.
  • SUMMER FIX - pre HD proti tepelnému stresu - zmes kyselín, dávkuje sa priamo na krmivo, pôsobí proti zahrievaniu a kvaseniu TMR.
  • Equine: MV Energy Syrup - Vynikajúce doplnkové krmivo na stimulovanie energie pre kone. Vyrobený z prírodných látok na báze melasy bez konzervačných látok. Dostupné vo veľkom aj v malom balení.
  • Glycerín (GL80) - Vysoký obsah energie, ochrana pečene, - vynikajúci zdroj energie!
  • L-Treonin - výrobok, ktorý je vedľajším produktom pri výrobe treonínu, má vysoký obsah bielkovín a aminokyselín. Najmä pre HD na výkrm.
Mám otázky k produktu